Get Adobe Flash player

Punktowane Miejsca 2011

 

Data Zawody Zawodnik Trener Konkurencja Wynik
27-29.05

Monachium

Puchar Świata

Schodowski Zbigniew,
Mattik Maciej

Hennig Marian

2-

8

27-29.05
Monachium

Puchar Świata

Schodowski Zbigniew,
Mattik Maciej

Hennig Marian

2-

5

04-05.06.
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Bielawski Mateusz,
Rosolski Damian,
Jeliński Michał,
Chrustowski Michał

Hennig Marian

4xMA

1

04-05.06.
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Drab Mateusz

Basta Piotr

1xML

4

04-05.06.
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Nitzler Kornelia

Hennig Marian

1xKA

6

04-05.06.
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Mattik Maciej,
Schodowski Zbigniew

Hennig Marian

2xMA

1

04-05.06.
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Rosolski Damian,
Chrustowski Michał

Hennig Marian

2xMA

4

04-05.06.
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Zastawa Paulina,
Zielonka Daria

Hennig Marian

2xKA

4

25-26.06
Kruszwica

Mistrzostwa Europy Juniorów

Romanowski Dawid,
Kowalczyk Rafał

Basta Piotr

'2-

3

25-26.06
Kruszwica

Mistrzostwa Europy
Juniorów

Fercho Paweł

Basta Piotr

8+

4

25-26.06
Kruszwica

Mistrzostwa Europy
Juniorów

Krzymowski Michał,
Kołodziejczyk Konrad

Basta Piotr

4x

5

25-26.06
Kruszwica

Mistrzostwa Europy
Juniorów

Krzymowski Michał,
Kołodziejczyk Konrad,
Fercho Paweł,
Bujko Rafał

Basta Piotr

4x

1

25-26.06
Kruszwica

Mistrzostwa Europy
Juniorów

Kowalczyk Rafał, Romanowski Dawid, Fercho Paweł, Kołodziejczyk Konrad

Basta Piotr

4x

1

21-24.07
Poznań

Ogólnopolska
Olimpiada Młodzieży

Mazurczyk Dominik,
Watral Mateusz,
Szymański Patryk,
Sobstyl Dawid,
Wójcik Kacper

Kucharski Tomasz

4x+

7

21-24.07
Poznań

Ogólnopolska
Olimpiada Młodzieży

Watral Mateusz

Kucharski Tomasz

1x

13

21-24.07
Poznań

Ogólnopolska
Olimpiada Młodzieży

Szymański Patryk

Kucharski Tomasz

1x

15

21-24.07
Poznań

Ogólnopolska
Olimpiada Młodzieży

Sobstyl Dawid

Kucharski Tomasz

1x

12

21-24.07
Poznań

Ogólnopolska
Olimpiada Młodzieży

Wójcik Kacper,
Lennech Adam,
Krych Adrian,
Jaroszewski Patryk

Kucharski Tomasz

4x-

16

21-24.07
Poznań

Ogólnopolska
Olimpiada Młodzieży

Pomorski Aleksandre,
Panek Radosław,
Niedziedź Mateusz,
Mazurczyk Dominik

Kucharski Tomasz

4x-

11

21-24.07
Poznań

Ogólnopolska
Olimpiada Młodzieży

Marek Aleksandra,
Antoniak Nikola

Kucharski Tomasz

2x

11

21-24.07
Poznań

Ogólnopolska
Olimpiada Młodzieży

Panek Radosław,
Pomorski Aleksander

Kucharski Tomasz

2x

16

30-31.07
Poznań

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Bielawski Mateusz,
Drab Mateusz,
Rosolski Damian,
Chrustowski Michał

Basta Piotr

4x

3

30-31.07
Poznań

Młodzieżowe
Mistrzostwa Polski

Rosolski Damian,
Chrustowski Michał

Basta Piotr

2x

3

30-31.07
Poznań

Młodzieżowe
Mistrzostwa Polski

Drab Mateusz

Basta Piotr

1x

1

28.08-04.09 
Bled

Mistrzostwa Świata
Seniorów

Jeliński Michał

Hennig Marian

4x

4

28.08-04.09 
Bled

Mistrzostwa Świata
Seniorów

Schodowski Zbigniew,
Mattik Maciej

Hennig Marian

2x

20

16-18.09
Plovdiv

Mistrzostwa Europy
Seniorów

Schodowski Zbigniew,
Mattik Maciej

Hennig Marian

2x

4

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Zmelty Wioletta

Zastawa Paulina

1xDz

2

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Machowska Anna

Zastawa Paulina

1xDz

3

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Porębski Patryk,
Kałużny Paweł

Zastawa Paulina

2xCh

4

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Kojro Dawid,
Koźmiński Daniel,
Kochanowski Kacper,
Kiełbaska Denis,
st. Krajewski Krzysztof

Zastawa Paulina

4x+Ch

2

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Bałunda Karol,
Światecki Patryk,
Listwoń Filip,
Strzelczyk Adam,
st. Matyjaszczyk Jakub

Zastawa Paulina

4x+Ch

3

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Jagielska Justyna,
Wowczko Natalia,
Siejak Julia,
Dudzińska Martyna

Zastawa Paulina

4x-Dz

3

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Walczyński Marcin

Zastawa Paulina

1xCh

4

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Zmelty Wioletta,
Machowska Anna

Zastawa Paulina

2xDz

1

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Porębski Patryk,
Kałużny Paweł,
Kalitka Piotr,
Światecki Patryk

Zastawa Paulina

4x-CH

2

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików

Kojro Dawid,
Koźmiński Daniel,
Kochanowski Kacper,
Kiełbaska Denis

Zastawa Paulina

4x-CH

4

24-25.09
Wrocław

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Jagielska Justyna,
Wowczko Natalia,
Siejak Julia,
Dudzińska Martyna,
st. Herbuś Karolina

Zastawa Paulina

4x+Dz

2

Polecane- Wioślarstwo

Youtube - Rowing Team

Youtube - Wioślarstwo