W dniach 21-22.09.2013 odbyły się we Wrocławiu Międzywojwódzkie Mistrzostwa Młodzików we wioślarstwie. Reprezentacja klubu AZS AWF Gorzów Wlkp. w klasyfikacji łącznej zajęła 1 miejsce, broniąc tym samym zeszłoroczny tytuł. Z regat przywieźliśmy 12 medali, z czego złoto wywalczył Patryk Kropa na skifie oraz w dwójce podwójnej z Mateuszem Matuszewskim.

Srebrne medale wywalczyli: Szymon Machowski i Kamil Koreńczuk w dwójce podwójnej, Hanna Koroś i Weronika Kaźmierczak dwójka podwójna; Julia Zmarzlik,Klaudia Majewska, Aleksandra Rojek, Marta Konieczna czwórka podwójna bez sterniczki, w tym samym składzie tylko w osadzie ze sternikiem Krzysztofem Kużdżałem dziewczyny zajęły również drugie miejsce. Brązowe medale zdobyli: Weronika Kaźmierczak na skifie,Matuesz Matuszewski na skifie; czwórka podwójna dziewcząt w składzie: Katarzyna Pawilcka, Klaudia Nering, Maja Saturska, Aleksandra Koreńczuk, w/w dziewczyny w czwórce ze sterniczką Oliwią Kotowicz także sięgnęły po  brązowy medal. Trzecie miejsce na podium zajęła także czwórka podwójna chłopców ze sternikiem w składzie : Nikodem Hillenberg, Jakub Byczek, Przemysław Mocio oraz Karol Michalski, sternik Krzysztof Kużdeżał ; ci sami panowie następnego dnia w czwórce bez sternika chłopców  w zmienionym lekko składzie Szymon Machowski zajął miejsce Karola Michalskiego także uplasowała się na 3 pozycji. Zawodników trenują trenerki Paulina Zastawa-Schodowska i Małgorzata Suwary.