Get Adobe Flash player

Akcje szkoleniowe ACSS

 

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2018
na podstawie Umowy nr 2018/0243/0281/SubB/DSW z dnia 08.06.2018 r.

 

 
Konsultacja szkoleniowa – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 25-30.11.2018
 
Lista osób:
 
1. Grzegorz Bryński – zawodnik
2. Robert Olszewski – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 15-30.11.2018
 
Lista osób:
 
1. Marek Zachara – trener
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Portugalia – 07-23.11.2018
 
Lista osób:
 
1. Grzegorz Bryński – zawodnik
2. Robert Olszewski – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Portugalia – 07-14.11.2018
 
Lista osób:
 
1. Marek Zachara – trener
 
Konsultacja szkoleniowa – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 05-10.11.2018
 
Lista osób:
1. Paweł Kaczmarek – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 05-30.11.2018
 
Lista osób:
 
1. Kamil Kołpak
2. Paulina Noga
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 29-31.10.2018
 
Lista osób - KOREKTA
 
1. Marek Zachara – trener
2. Anna Puławska – zawodnik
3. Grzegorz Bryński – zawodnik
4. Robert Olszewski – zawodnik
5. Paulina Noga – zawodnik
6. Kamil Kołpak – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 01-25.10.2018
 
Lista osób:
 
1. Marek Zachara – trener
2. Bartosz Jonkisz – zawodnik
3. Paulina Noga – zawodnik
4. Kamil Kołpak – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 01-06.10.2018
 
Lista osób:
 
1. Anna Puławska – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 01-14.10.2018
 
Lista osób:
 
1. Grzegorz Bryński – zawodnik
2. Robert Olszewski – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 01-21.10.2018
 
Lista osób:
 
1. Paweł Kaczmarek – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 15-28.10.2018
 
Lista osób:
 
1. Grzegorz Bryński – zawodnik
2. Robert Olszewski – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 18-20.10.2018
 
Lista osób:
 
1. Anna Puławska – zawodnik
 
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 29-31.10.2018
 
Lista osób:
 
1. Marek Zachara – trener
2. Anna Puławska – zawodnik
3. Paweł Kaczmarek – zawodnik
4. Grzegorz Bryński – zawodnik
5. Robert Olszewski – zawodnik
6. Jonkisz Bartosz – zawodnik
7. Noga Paulina – zawodnik
8. Kołpak Kamil – zawodnik

 

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 26.07-02.08.2018

Lista osób:

1. Piotr Basta – trener
2. Agnieszka Chmurak – zawodnik
3. Katarzyna Boruch – zawodnik
4. Wioletta Zmelty – zawodnik

 

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo -  Człuchów - 03-25.07.2018

Lista osób:

1. Piotr Basta – trener
2. Agnieszka Chmurak – zawodnik