Get Adobe Flash player

Akcje szkoleniowe ACSS

 

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2019. Umowa Nr 2019/0231/0281/SubB/DSW, zawarta dnia 17.06.2019 r.

 

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Człuchów – 03-25.07.2019
Lista osób:

1. Byczek Jakub – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Zmelty Wioletta – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 27.06-19.07.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 10-20.06.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 10-24.06.2019
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

Konsultacja szkoleniowa – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 12-17.05.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 19-27.05.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik

5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 12-20.05.2019

Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

2 Puchar Polski, Regaty Eliminacyjne Seniorów – kajakarstwo klasyczne – Poznań –10-12.05.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Kołpak Kamil – zawodnik
4. Naja Karolina – zawodnik
5. Noga Paulina – zawodnik
6. Olszewski Robert – zawodnik
7. Puławska Anna – zawodnik
8. Doś Janusz – fizjoterapeuta
9. Woszczyński Łukasz – trener
10.Zachara Marek – trener

Centralne Regaty Otwarcia Sezonu – wioślarstwo – Poznań – 26-28.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 28.04-10.05.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 16-20.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 22-26.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 08-26.04.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 08-15.04.2019
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik

I Puchar Polski, Zawody Konsultacyjne Seniorów – kajakarstwo klasyczne – Wałcz - 26-28.04.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe – wioślarstwo – Warszawa – 12-13.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodni
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 20.03-07.04.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-11.04.2019

Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Szklarska Poręba – 03-20.01.2019

Lista osób:

1. Olszewski Robert – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Szklarska Poręba – 05-21.01.2019

Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Jakuszyce – 06-16.01.2019

Lista osób:

 1. Noga Paulina – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 27.01-02.02.2019

Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Basta Piotr – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Milfontes/Portugalia – 27.01-17.02.2019

Lista osób:

 1. Noga Paulina – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 01-13.02.2019

Lista osób:

1. Kołpak Kamil – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Portimao/Portugalia – 01-13.02.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Olszewski Robert – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 11-28.02.2019

Lista osób:

 1. Lesner Zuzanna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Milfontes/Portugalia – 25.02-11.03.2019

 Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Olszewski Robert – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 25.02-11.03.2019

Lista osób:

 1. Kołpak Kamil – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Montebello-Aquleira/Portugalia – 26.02-19.03.2019

Lista osób:

 1. Noga Paulina – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-18.03.2019

Lista osób:

 1. Lesner Zuzanna – zawodnik

 

AZs2017fwa