Legitymacje

Legitymacje 2021/2022

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2021/2022.

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu.

Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – DOPIERO PO JEJ WYKONANIU CZŁONKOSTWO JEST KOMPLETNE, a ubezpieczenie obowiązuje standardowo od dnia następnego.

UWAGA!

Wszystkie osoby, które w zeszłym roku zakładały konto na platformie SORGA otrzymają (na podany w systemie adres mailowy) LINK do odnowienia składek członkowskich.

Wymagane będzie zaktualizowanie danych takich jak:

- Sekcja, wariant ubezpieczenia oraz odpowiedni rodzaj legitymacji
- Zdjęcie do legitymacji w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie)
- Uczniowie/studenci – skan lub zdjęcie legitymacji uczniowskiej/studenckiej (przód i tył) oraz jej numer
- Nauczyciele/wykładowcy/trenerzy - skan lub zdjęcie zaświadczenia o zatrudnieniu w danej placówce (legitymacji ITIC)

Formularze dostępne na stronie: http://www.azs.pl/legitymacje

Warianty opłat dla sekcji

1. Polisa STANDARD NNW - 6 500,00zł + składka członkowska – 95,00zł
2. Polisa KOMFORT NNW - 25 000,00zł + składka członkowska – 135,00 zł
3. Polisa SPORT NNW - 65 000,00zł + składka członkowska – 999,00 zł

Rodzaje legitymacji:

- Legitymacja AZS: wszyscy członkowie AZS bez względu na wiek i status, w tym dzieci poniżej 12 roku życia, seniorzy, absolwenci, działacze
- Legitymacja ISIC-AZS: studenci - bez ograniczenia wieku, uczniowie powyżej 12 roku życia
- Legitymacja ITIC-AZS: nauczyciele, wykładowcy akademiccy lub trenerzy

Wszystkie informacje o członkostwie, legitymacjach AZS, ubezpieczeniach są dostępne na stronie www.legitymacja.azs.pl

Akcje szkoleniowe ACSS


Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2021. Umowa Nr 2021/0276/0281/SubB/DSW z dnia 29.06.2021

 

GO.WI.13 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 08-14.11.2021 r.
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.14 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 06-12.12.2021 r.
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.LA.7 Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Szczyrk – 06-14.11.2021 r.
Lista osób:

1. Krasicka Wiktoria – zawodnik
2. Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.8 Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Gorzów Wlkp. – 01-10.12.2021 r.
Lista osób:

1. Krasicka Wiktoria – zawodnik
2. Majewska Marika – zawodnik

GO.WI.3 Centralne Kontrolne Regaty Jesienne – wioślarstwo – Poznań – 22-24.10.2021 r.
Lista osób:

1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Koroś Hanna – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Basta Piotr – trener

GO.WI.11  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 20-26.09.2021 r.
Lista osób:

1.    Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.12  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 04-10.10.2021 r.
Lista osób:

2.    Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.KK.6  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 16-27.08.2021 r.
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik
2. Zachara Marek – trener  

GO.WI.10  Konsultacja szkoleniowa – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-05.08.2021
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Bubień Tymoteusz – zawodnik
3. Kaźmierczak Weronika –zawodnik
4. Koroś Hanna – zawodnik
5. Lesner Zuzanna – zawodnik
6. Michałkiewicz Olga – zawodnik
7. Zmelty Wioletta – zawodnik
8. Basta Piotr – trener

GO.WI.9  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 23-29.07.2021

Lista osób:

1. Bubień Tymoteusz – zawodnik
2. Kaźmierczak Weronika –zawodnik
3. Koroś Hanna – zawodnik
4. Lesner Zuzanna – zawodnik
5. Zmelty Wioletta – zawodnik
6. Basta Piotr – trener

GO.WI.8  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 01-22.07.2021
Lista osób:

1. Zmelty Wioletta – zawodnik
2. Basta Piotr – trener

GO.WI.15  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 13-22.07.2021
Lista osób:

1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.16  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 16-22.07.2021
Lista osób:

1. Bubień Tymoteusz – zawodnik
2. Koroś Hanna – zawodnik

GO.WI.7  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 07-13.06.2021

Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.KK.5  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 24.05-02.06.2021

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik

GO.WI.6  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 17-23.05.2021
Lista osób:

1.    Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.KK.1  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo klasyczne – Milfontes / Portugalia – 05.01-27.02.2021
Lista osób:

1.    Bryński Grzegorz – zawodnik
2.    Głazunow Wiktor – zawodnik 
3.    Zachara Marek – trener

GO.KK.1  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 15.03-02.04.2021
Lista osób:

1.    Bryński Grzegorz – zawodnik
2.    Głazunow Wiktor – zawodnik
3.    Zachara Marek – trener 

GO.KK.2  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 02-05.04.2021
Lista osób:

1.    Głazunow Wiktor – zawodnik

GO.KK.3  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 05-25.04.2021
Lista osób:

1.    Bryński Grzegorz – zawodnik
2.    Zachara Marek – trener

GO.KK.4  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 03-11.05.2021
Lista osób:

1.    Bryński Grzegorz – zawodnik

GO.LA.1  Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Toruń – 08-17.01.2021
Lista osób:

1.    Krasicka Wiktoria – zawodnik

GO.LA.2  Konsultacja szkoleniowa – lekka atletyka – Zielona Góra – 03-10.02.2021
Lista osób:

1.    Dejneko Kamil – zawodnik
2.    Krasicka Wiktoria – zawodnik
3.    Zaleska – Posmyk Izabela – trener

GO.LA.3  Konsultacja szkoleniowa – lekka atletyka – Zielona Góra – 15-18.02.2021
Lista osób:

1.    Dejneko Kamil – zawodnik
2.    Krasicka Wiktoria – zawodnik
3.    Zaleska – Posmyk Izabela – trener

GO.LA.4  Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Zakopane – 19-28.03.2021
Lista osób:

1.    Krasicka Wiktoria – zawodnik

GO.LA.5  Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Spała – 06-18.04.2021
Lista osób:

1.    Krasicka Wiktoria – zawodnik

GO.LA.6  Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Wałcz – 30.04-07.05.2021
Lista osób:

1.    Krasicka Wiktoria – zawodnik

GO.WI.1  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 25-31.01.2021
Lista osób:

1.    Lesner Zuzanna – zawodnik
2.    Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.WI.2  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 15-21.02.2021
Lista osób:

1.    Lesner Zuzanna – zawodnik
2.    Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.WI.3  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 22-28.03.2021
Lista osób:

1.    Lesner Zuzanna – zawodnik
2.    Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.WI.4  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 19-25.04.2021
Lista osób:

1.    Lesner Zuzanna – zawodnik
2.    Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.WI.2  Imprezy krajowe, Centralne Regaty Otwarcia Sezonu – wioślarstwo – Poznań – 30.04-02.05.2021
Lista osób:

1.    Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2.    Lesner Zuzanna – zawodnik
3.    Zmelty Wioletta – zawodnik
4.    Zastawa – Schodowska Paulina – trener  

 

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2020.
Umowa Nr 2020/0222/0281/SubB/DSW z dnia 31 lipca 2020 r.


GO.KK.5  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo klasyczne – Milfontes / Portugalia – 01-21.12.2020
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

GO.WI.15  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 20-31.12.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.KK.4  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo klasyczne – Milfontes / Portugalia – 01-20.11.2020
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

GO.WI.14  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-14.11.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.KK.5  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 07-23.10.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

GO.KK.8  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 25-31.10.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

GO.KK.1  2 Puchar Polski Seniorów, Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 23-24.10.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

GO.WI.13  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 07-20.10.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.WI.1  Centralne Kontrolne Regaty Jesienne – wioślarstwo – Poznań – 23-25.10.2020
Lista osób:

1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Koroś Hanna – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Basta Piotr – trener

GO.KK.4  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 07-30.09.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

GO.WI.12  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 07-17.09.2020
Lista osób:

1. Zuzanna Lesner – zawodnik
2. Olga Michałkiewicz – zawodnik
3. Basta Piotr – trener

GO.WI.7  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 01-19.07.2020
Lista osób:

1. Koroś Hanna – zawodnik
2. Zmelty Wioletta  – zawodnik
3. Basta Piotr – trener

GO.WI.8  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 05-15.07.2020
Lista osób:

1.Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Kaźmierczak Weronika  – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.9  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 08-12.07.2020
Lista osób:

1. Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.WI.10 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 20-31.07.2020
Lista osób:

1. Koroś Hanna – zawodnik
2. Zmelty Wioletta  – zawodnik
3. Basta Piotr – trener

GO.WI.11 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 25-31.07.2020
Lista osób:

1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.KK.3  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 27.07-13.08.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

GO.WI.4  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-12.03.2020
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.WI.2  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 26.01-01.02.2020
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Kaźmierczak Weronika  – zawodnik
3. Koroś Hanna – zawodnik
4. Lesner Zuzanna – zawodnik
5. Zmelty Wioletta – zawodnik
6. Basta Piotr – trener

GO.WI.3  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-11.02.2020
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.WI.5  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-10.05.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.WI.6  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-15.06.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.KK.2  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Lubniewice – 09.03-23.03.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener 

GO.KK.3  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo – Milfontes/Portugalia – 12.02 – 01.03.22020

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener 

GO.KK.1  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Zakopane – 02-12.01.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

GO.KK.1  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo – Nina Sao Domingos/Portugalia – 05.01– 22.02.2020
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik

GO.KK.2  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo – Milfontes/Portugalia – 18.01 – 05.02.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

 

 

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2019. Umowa Nr 2019/0231/0281/SubB/DSW, zawarta dnia 17.06.2019 r.

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 22.11-06.12.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Zakopane – 06-22.12.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Milfontes / Portugalia – 03-20.11.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Wałcz – 04.11-22.12.2019
Lista osób:

1. Wiktor Głazunow – zawodnik

Ogólnopolska Konsultacja Seniorów – kajakarstwo – Wałcz – 25-26.10.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Centralne Kontrolne Regaty Jesienne – wioślarstwo – Poznań – 25-27.10.2019

Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Zmelty Wioletta – zawodnik
4. Basta Piotr – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-10.10.2019
Lista osób:

1. Naja Karolina – zawodnik
2. Puławska Anna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-12.10.2019
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-25.10.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Konsultacja szkoleniowa – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-06.09.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Lubniewice – 05.08-30.08.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 26.07-02.08.2019
Lista osób:

1. Byczek Jakub – zawodnik
2. Boruch Katarzyna – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Basta Piotr – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Człuchów – 03-25.07.2019
Lista osób:

1. Byczek Jakub – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Zmelty Wioletta – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 27.06-19.07.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 10-20.06.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 10-24.06.2019
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

Konsultacja szkoleniowa – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 12-17.05.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 19-27.05.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik

5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 12-20.05.2019

Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

2 Puchar Polski, Regaty Eliminacyjne Seniorów – kajakarstwo klasyczne – Poznań –10-12.05.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Kołpak Kamil – zawodnik
4. Naja Karolina – zawodnik
5. Noga Paulina – zawodnik
6. Olszewski Robert – zawodnik
7. Puławska Anna – zawodnik
8. Doś Janusz – fizjoterapeuta
9. Woszczyński Łukasz – trener
10.Zachara Marek – trener

Centralne Regaty Otwarcia Sezonu – wioślarstwo – Poznań – 26-28.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 28.04-10.05.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 16-20.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 22-26.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 08-26.04.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 08-15.04.2019
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik

I Puchar Polski, Zawody Konsultacyjne Seniorów – kajakarstwo klasyczne – Wałcz - 26-28.04.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe – wioślarstwo – Warszawa – 12-13.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodni
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 20.03-07.04.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-11.04.2019

Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Szklarska Poręba – 03-20.01.2019

Lista osób:

1. Olszewski Robert – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Szklarska Poręba – 05-21.01.2019

Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Jakuszyce – 06-16.01.2019

Lista osób:

 1. Noga Paulina – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 27.01-02.02.2019

Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Basta Piotr – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Milfontes/Portugalia – 27.01-17.02.2019

Lista osób:

 1. Noga Paulina – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 01-13.02.2019

Lista osób:

1. Kołpak Kamil – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Portimao/Portugalia – 01-13.02.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Olszewski Robert – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 11-28.02.2019

Lista osób:

 1. Lesner Zuzanna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Milfontes/Portugalia – 25.02-11.03.2019

 Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Olszewski Robert – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 25.02-11.03.2019

Lista osób:

 1. Kołpak Kamil – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Montebello-Aquleira/Portugalia – 26.02-19.03.2019

Lista osób:

 1. Noga Paulina – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-18.03.2019

Lista osób:

 1. Lesner Zuzanna – zawodnik

 

AZs2017fwa

Piłka Nożna

 

Ogólnopolski projekt Akademia Piłkarska, to szkółka która rozpala pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 4 a 12 rokiem życia. Tak duża rozpiętość przedziału wiekowego przekłada się na różną charakterystykę rozwojową dziecka w zależności od grupy oraz przedziału wiekowego. Podczas naszych treningów stawiamy sobie różne cele i założenia szkoleniowe dla poszczególnych grup wiekowych - przedszkolaków, żaków oraz orlików.
Poszukujemy osób związanych z piłką nożną (niezbędne
uprawnienia),chcących szerzyć w swoim regionie zachodnie standardy
szkoleniowe w dziecięcej piłce nożnej.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i organizowanie zajęć piłkarskich,
  • kontakt z osobami zainteresowanymi trenowaniem,
  • przeprowadzanie treningów na podstawie wytycznych i schematów treningowych dopasowanych do wieku dzieci.

Wymagania:

  • warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum Instruktor),
  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,
  • chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji,
  • obsługa komputera (MS OFFICE).

Oferujemy:

  • współtworzenie ogólnopolskiego projektu,
  • szanse szybkiego rozwoju,
  • cykl szkoleń i nadzoru nad pracą,
  • tworzenie własnej ścieżki rozwoju,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pogłębienie wiedzy trenerskiej w szkoleniu dzieci i młodzieży,
  • uczestniczenie w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających,
  • współfinansowanie kursów, konferencji trenerskich.

CV proszę nadsyłać do 3 sierpnia 2014r.
Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające ww. kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

www.nasza-akademia.com.pl                   www.facebook.com/KSAkademiaPilkarska

Dane Bankowe

mBank S.A.
Numer Konta : 42 1140 2004 0000 3602 8193 9707
 
NIP Klubu :  599-23-31-629