Get Adobe Flash player

Legitymacje

Składka członkowska KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski na rok akademicki 2020/2021

Wysokość składki klubowej na rok 2020/2021:

- standard – 85 złotych (6 500 NNW)
- komfort – 130 złotych (25 000 NNW)
- sport – 985 złotych (65 000 NNW)
- duplikat karty - 20 zł

Bardzo ważne:
- ważne jest, żeby prawidłowo wybrać nasz klub: KS AZS Akademii Wychowania Fizycznego Gorzów Wielkopolski 
(jeżeli, wybierzemy inny klub, to będziemy członkiem tego klubu, to jest nieodwracalne, trzeba będzie jeszcze raz opłacić składkę),
- ważne jest, żeby prawidłowo określić opcje ubezpieczenia, proces płatności nieodwracalny,  

Wybór legitymacji:
- legitymacja ISIC-AZS (dla członków AZS, którzy są studentami - bez ograniczenia wieku - lub uczniami powyżej 12 roku życia)
- legitymacja ITIC-AZS (dla członków AZS, którzy są nauczycielami, wykładowcami akademickim lub trenerami)
- legitymacja AZS (dla wszystkich członków AZS bez względu na wiek i status, w tym dla dzieci, seniorów, absolwentów) Informacje na temat legitymacji oraz ubezpieczeń, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz wejście do nowego systemu członkowskiego znajdują się na stronie www.legitymacja.azs.pl

Akcje szkoleniowe ACSS

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2020.
Umowa Nr 2020/0222/0281/SubB/DSW z dnia 31 lipca 2020 r.


GO.KK.5  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo klasyczne – Milfontes / Portugalia – 01-21.12.2020
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

GO.WI.15  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 20-31.12.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.KK.4  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo klasyczne – Milfontes / Portugalia – 01-20.11.2020
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

GO.WI.14  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-14.11.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.KK.5  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 07-23.10.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

GO.KK.8  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 25-31.10.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

GO.KK.1  2 Puchar Polski Seniorów, Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 23-24.10.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

GO.WI.13  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 07-20.10.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.WI.1  Centralne Kontrolne Regaty Jesienne – wioślarstwo – Poznań – 23-25.10.2020
Lista osób:

1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Koroś Hanna – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Basta Piotr – trener

GO.KK.4  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 07-30.09.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

GO.WI.12  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 07-17.09.2020
Lista osób:

1. Zuzanna Lesner – zawodnik
2. Olga Michałkiewicz – zawodnik
3. Basta Piotr – trener

GO.WI.7  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 01-19.07.2020
Lista osób:

1. Koroś Hanna – zawodnik
2. Zmelty Wioletta  – zawodnik
3. Basta Piotr – trener

GO.WI.8  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 05-15.07.2020
Lista osób:

1.Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Kaźmierczak Weronika  – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.9  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 08-12.07.2020
Lista osób:

1. Michałkiewicz Olga – zawodnik

GO.WI.10 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 20-31.07.2020
Lista osób:

1. Koroś Hanna – zawodnik
2. Zmelty Wioletta  – zawodnik
3. Basta Piotr – trener

GO.WI.11 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 25-31.07.2020
Lista osób:

1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.KK.3  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 27.07-13.08.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

GO.WI.4  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-12.03.2020
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.WI.2  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 26.01-01.02.2020
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Kaźmierczak Weronika  – zawodnik
3. Koroś Hanna – zawodnik
4. Lesner Zuzanna – zawodnik
5. Zmelty Wioletta – zawodnik
6. Basta Piotr – trener

GO.WI.3  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-11.02.2020
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.WI.5  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-10.05.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.WI.6  Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-15.06.2020
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna  – zawodnik

GO.KK.2  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Lubniewice – 09.03-23.03.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener 

GO.KK.3  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo – Milfontes/Portugalia – 12.02 – 01.03.22020

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener 

GO.KK.1  Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Zakopane – 02-12.01.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

GO.KK.1  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo – Nina Sao Domingos/Portugalia – 05.01– 22.02.2020
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik

GO.KK.2  Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo – Milfontes/Portugalia – 18.01 – 05.02.2020
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener

 

 

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2019. Umowa Nr 2019/0231/0281/SubB/DSW, zawarta dnia 17.06.2019 r.

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 22.11-06.12.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Zakopane – 06-22.12.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Milfontes / Portugalia – 03-20.11.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Wałcz – 04.11-22.12.2019
Lista osób:

1. Wiktor Głazunow – zawodnik

Ogólnopolska Konsultacja Seniorów – kajakarstwo – Wałcz – 25-26.10.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Centralne Kontrolne Regaty Jesienne – wioślarstwo – Poznań – 25-27.10.2019

Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Zmelty Wioletta – zawodnik
4. Basta Piotr – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-10.10.2019
Lista osób:

1. Naja Karolina – zawodnik
2. Puławska Anna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-12.10.2019
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-25.10.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Konsultacja szkoleniowa – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-06.09.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Lubniewice – 05.08-30.08.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 26.07-02.08.2019
Lista osób:

1. Byczek Jakub – zawodnik
2. Boruch Katarzyna – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Basta Piotr – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Człuchów – 03-25.07.2019
Lista osób:

1. Byczek Jakub – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Zmelty Wioletta – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 27.06-19.07.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 10-20.06.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 10-24.06.2019
Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

Konsultacja szkoleniowa – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 12-17.05.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 19-27.05.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik

5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 12-20.05.2019

Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

2 Puchar Polski, Regaty Eliminacyjne Seniorów – kajakarstwo klasyczne – Poznań –10-12.05.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Kołpak Kamil – zawodnik
4. Naja Karolina – zawodnik
5. Noga Paulina – zawodnik
6. Olszewski Robert – zawodnik
7. Puławska Anna – zawodnik
8. Doś Janusz – fizjoterapeuta
9. Woszczyński Łukasz – trener
10.Zachara Marek – trener

Centralne Regaty Otwarcia Sezonu – wioślarstwo – Poznań – 26-28.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 28.04-10.05.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 16-20.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 22-26.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 08-26.04.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 08-15.04.2019
Lista osób:

1. Głazunow Wiktor – zawodnik

I Puchar Polski, Zawody Konsultacyjne Seniorów – kajakarstwo klasyczne – Wałcz - 26-28.04.2019
Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe – wioślarstwo – Warszawa – 12-13.04.2019
Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodni
5. Piotr Basta – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 20.03-07.04.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-11.04.2019

Lista osób:

1. Lesner Zuzanna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Szklarska Poręba – 03-20.01.2019

Lista osób:

1. Olszewski Robert – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Szklarska Poręba – 05-21.01.2019

Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Jakuszyce – 06-16.01.2019

Lista osób:

 1. Noga Paulina – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 27.01-02.02.2019

Lista osób:

1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Basta Piotr – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Milfontes/Portugalia – 27.01-17.02.2019

Lista osób:

 1. Noga Paulina – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 01-13.02.2019

Lista osób:

1. Kołpak Kamil – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Portimao/Portugalia – 01-13.02.2019

Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Olszewski Robert – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 11-28.02.2019

Lista osób:

 1. Lesner Zuzanna – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Milfontes/Portugalia – 25.02-11.03.2019

 Lista osób:

1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Olszewski Robert – zawodnik
3. Zachara Marek – trener

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 25.02-11.03.2019

Lista osób:

 1. Kołpak Kamil – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Montebello-Aquleira/Portugalia – 26.02-19.03.2019

Lista osób:

 1. Noga Paulina – zawodnik

Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-18.03.2019

Lista osób:

 1. Lesner Zuzanna – zawodnik

 

AZs2017fwa

Piłka Nożna

 

Ogólnopolski projekt Akademia Piłkarska, to szkółka która rozpala pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 4 a 12 rokiem życia. Tak duża rozpiętość przedziału wiekowego przekłada się na różną charakterystykę rozwojową dziecka w zależności od grupy oraz przedziału wiekowego. Podczas naszych treningów stawiamy sobie różne cele i założenia szkoleniowe dla poszczególnych grup wiekowych - przedszkolaków, żaków oraz orlików.
Poszukujemy osób związanych z piłką nożną (niezbędne
uprawnienia),chcących szerzyć w swoim regionie zachodnie standardy
szkoleniowe w dziecięcej piłce nożnej.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i organizowanie zajęć piłkarskich,
  • kontakt z osobami zainteresowanymi trenowaniem,
  • przeprowadzanie treningów na podstawie wytycznych i schematów treningowych dopasowanych do wieku dzieci.

Wymagania:

  • warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum Instruktor),
  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,
  • chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji,
  • obsługa komputera (MS OFFICE).

Oferujemy:

  • współtworzenie ogólnopolskiego projektu,
  • szanse szybkiego rozwoju,
  • cykl szkoleń i nadzoru nad pracą,
  • tworzenie własnej ścieżki rozwoju,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pogłębienie wiedzy trenerskiej w szkoleniu dzieci i młodzieży,
  • uczestniczenie w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających,
  • współfinansowanie kursów, konferencji trenerskich.

CV proszę nadsyłać do 3 sierpnia 2014r.
Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające ww. kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

www.nasza-akademia.com.pl                   www.facebook.com/KSAkademiaPilkarska

Dane Bankowe

Bank Pocztowy S.A. O/Gorzów Wlkp.
Numer Konta : 78 1320 1830 3251 5464 2000 0011
 
NIP Klubu :  599-23-31-629