Get Adobe Flash player

2013

Wykaz medali zdobytych w 2013 roku  
przez zawodników
Klubu Sportowego AZS AWF Gorzów Wlkp.



Lekkoatletyka:

Data Zawody Zawodnik Konkurencja Miejsce  
 
18-19.05.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Nowak Sandra rzut oszczepem 7  
18-19.05.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Nowak Monika rzut oszczepem 8  
29-30.06.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Nowak Sandra rzut oszczepem 3  
29-30.06.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Nowak Monika rzut oszczepem 4  
29-30.06.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kotowicz Katarzyna rzut młotem 5  
26-28.07.2013 Łódź Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczepaniak Mateusz 110 m przez płotki 2  
26-28.07.2013 Łódź Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ciejka Wiktor, Mak Kacper, Adamczyk Maksym, Szczepaniak Mateusz, Sikora Kamil rezerwa 4x400 2  
26-28.07.2013 Łódź Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Czubaszek Kinga rzut dyskiem 6  
26-28.07.2013 Łódź Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mężyńska Magdalena rzut dyskiem 8  
29-30.08.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Konwa Mateusz, Kowalewski Jakub, Szczepaniak Mateusz, Jankieiwcz Krzystzof 4x100 2  
29-30.08.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Jankiewicz Krzysztof trójskok 2  
29-30.08.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Konwa Mateusz 100 m 3  
29-30.08.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Szczepaniak Mateusz 110 m przez płotki 3  
29-30.08.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Szczepaniak Mateusz 200 m 3  
29-30.08.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Binkiewicz Adrian, Kowalewski Jakub, Jankiewicz Krzysztof, Konwa Mateusz 4x400 3  
29-30.08.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Jankiewicz Krzysztof skok w dal 4  
29-30.08.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Kowalewski Jakub skok wzwyż 4  
29-30.08.2013 Łódź Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Kowalewski Jakub rzut oszczepem 5  
14.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Pawlukiewicz Paulina 300 m przez płotki 1  
14.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Krygiel Małgorzata rzut młotem 1  
14.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Mak Dominika 600 m 2  
14.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Szałas Julia rzut oszczepem 2  
14.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Maliszewski Filip 600 m 2  
14.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kurek Michał 1000 m 2  
14.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Dąbrowska Oliwia skok w dal 3  
           
           



Kajakarstwo:

Data Zawody Zawodnik Konkurencja Miejsce
10-12.05.2013 Szeged Puchar Świata Naja Karolina K-4 500 m 1
10-12.05.2013 Szeged Puchar Świata Naja Karolina K-1 200 m 2
10-12.05.2013 Szeged Puchar Świata Wiewióra Paulina K-2 1000 m 4
10-12.05.2013 Szeged Puchar Świata Wiewióra Paulina K-1 5 km 11
10-12.05.2013 Szeged Puchar Świata Kowalczyk Agnieszka K-1 200 m 7 m f B
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Głazunow Wiktor, Drojetzki Joshua C-2 10.000 1
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Żołna Marcin, Pławski Bartosz C-2 10.000 4
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Drojetzki Joshua C-1 10.000 4
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Nickowski Marcin, Błęka Grzegorz K-2 10.000 5
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Chudy Wojciech, Pawlak David C-2 10.000 6
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Szewczyk Klaudia K-1 10.000 6
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Żołna Marcin C-1 10.000 7
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Chudy Wojciech  C-1 10.000 8
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Markowski Dawid, Ponomarenkow Marcin C-2 10.000 8
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Nickowski Marcin K-1 10.000 10
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Pawlak David C-1 10.000 10
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Lewandowski Michał C-1 10.000 11
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Bilewicz Adam K-1 10.000 17
17-19.05.2013 Bydgoszcz Długodystansowe Mistrzostwa Polski Błęka Grzegorz K-1 10.000 21
31.05-02.06.2013 Poznań Puchar Świata Naja Karolina K-1 200 m 3
31.05-02.06.2013 Poznań Puchar Świata Kowalczyk Agnieszka K-2 200 m 5
31.05-02.06.2013 Poznań Puchar Świata Naja Karolina K-4 500 m 2
31.05-02.06.2013 Poznań Puchar Świata Kowalczyk Agnieszka K-2 1000 m 1
07-09.06.2013 Portugalia Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów w Maratonie Drojetzki Lawrence C-2 juniorów 17 km 200 m 3
07-09.06.2013 Portugalia Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów w Maratonie Głazunow Wiktor C-1 młodzież. 21 km 500 m 6
07-09.06.2013 Portugalia Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów w Maratonie Głazunow Wiktor C-2 seniorów 25 km 80 m 6
14-16.06.2013 Portugalia Mistrzostwa Europy Seniorów    Naja Karolina K-2 200 m 2
14-16.06.2013 Portugalia Mistrzostwa Europy Seniorów    Naja Karolina K-2 500 m 1
14-16.06.2013 Portugalia Mistrzostwa Europy Seniorów    Naja Karolina K-2 1000 m 1
28-30.06.2013 Poznań Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Naja Karolina K-1 200 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Naja Karolina, Kowalczyk Agnieszka, Wiewióra Paulina, Szewczyk Klaudia K-1 4x200 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Wiewióra Paulina K-1 5000 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Drojetzki Joshua, Głazunow Wiktor C-2 200 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Naja Karolina K-1 200 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Naja Karolina, Wiewióra Paulina K-2 200 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Drojetzki Joshua, Głazunow Wiktor C-2 500 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Naja Karolina, Kowalczyk Agnieszka K-2 500 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Naja Karolina, Kowalczyk Agnieszka, Wiewióra Paulina, Szewczyk Klaudia K-4 500 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Drojetzki Joshua, Rynkiewicz Roman, Chudy Wojciech, Żołna Marcin C-4 1000 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Drojetzki Joshua, Głazunow Wiktor C-2 1000 m 1
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Nickowski Marcin, Błęka Grzegorz K-2 500 m 2
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Kowalczyk Agnieszka K-1 200 m 3
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Nickowski Marcin, Błęka Grzegorz K-2 200 m 3
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Nickowski Marcin, Błęka Grzegorz K-2 1000 m 3
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Kowalczyk Agnieszka, Szewczyk Klaudia K-2 200 m 4
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Nickowski Marcin, Błęka Grzegorz, Bilewicz Adam, Jonkisz Bartosz K-1 4x200 m 4
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Drojetzki Joshua, Chudy Wojciech, Rynkiewicz Roman, Żołna Marcin C-1 4x200 m 4
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Drojetzki Joshua C-1 5000 m 4
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Wiewióra Paulina K-1 1000 m 4
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Kowalczyk Agnieszka, Szewczyk Klaudia K-2 1000 m 4
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Głazunow Wiktor C-1 5000 m 5
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Szewczyk Klaudia K-1 5000 m 5
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Jonkisz Bartosz K-1 200 m 7
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Bilewicz Adam, Jonkisz Bartosz K-2 500 m 7
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Drojetzki Lawrence C-1 5000 m 8
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Bilewicz Adam, Jonkisz Bartosz K-2 1000 m 8
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Chudy Wojciech, Pawlak David C-2 1000 m 8
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Nickowski Marcin, Błęka Grzegorz, Bilewicz Adam, Jonkisz Bartosz K-4 1000 m 8
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Kowalczyk Agnieszka K-1 500 m 9
05-07.06.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Seniorów Żołna Marcin C-1 5000 m 10
10-15.07.2013 Kazań Uniwersjada Kowalczyk Agnieszka K-4 500 m 3
10-15.07.2013 Kazań Uniwersjada Kowalczyk Agnieszka K-4 200 m 4
10-15.07.2013 Kazań Uniwersjada Wiewióra Paulina K-2 500 m 7
10-15.07.2013 Kazań Uniwersjada Wiewióra Paulina K-2 200 m 7
10-15.07.2013 Kazań Uniwersjada Głazunow Wiktor, Drojetzki Joshua C-2 200 m 6
10-15.07.2013 Kazań Uniwersjada Drojetzki Joshua C-4 200 m 6
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Drojetzki Joshua, Głazunow Wiktor C-2 1000 m 1
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Głazunow Wiktor C-1 200 2
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Głazunow Wiktor C-1 1000 5
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Jonkisz Bartosz K-1 200 m 5
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Drojetzki Joshua C-1 200 m 6
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Szewczyk Klaudia K-1 200 m 6
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Błęka Grzegorz K-1 200 m 7
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Szewczyk Klaudia K-1 500 m 8
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Bilewicz Adam, Jonkisz Bartosz K-2 1000 m 8
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Żołna Marcin C-1 200 m 8
20-21.07.2013 Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Błęka Grzegorz, Bilewicz Adam K-2 200 m 8
28.08-01.09.2013 Duisburg Mistrzostwa Świata Seniorów Naja Karolina K-2 200 m 2
28.08-01.09.2013 Duisburg Mistrzostwa Świata Seniorów Naja Karolina K-1 4x200 m 2
28.08-01.09.2013 Duisburg Mistrzostwa Świata Seniorów Naja Karolina K-4 500 m 4
28.08-01.09.2013 Duisburg Mistrzostwa Świata Seniorów Naja Karolina K-2 500 m 3
06-08.09.2013 Opole Mistrzostwa Polski               w Maratonie Kajakowym Wiewióra Paulina K-1 24 km 1
06-08.09.2013 Opole Mistrzostwa Polski               w Maratonie Kajakowym Drojetzki Joshua, Pławski Bartosz C-2 27 km 1
06-08.09.2013 Opole Mistrzostwa Polski               w Maratonie Kajakowym Drojetzki Lawrence C-1 21 km jun 2
06-08.09.2013 Opole Mistrzostwa Polski               w Maratonie Kajakowym Zonakowski Krzysztof, Bilewicz Adam K-2 27 km 3
06-08.09.2013 Opole Mistrzostwa Polski               w Maratonie Kajakowym Szewczyk Klaudia K-1 24 km 4
06-08.09.2013 Opole Mistrzostwa Polski               w Maratonie Kajakowym Tarasewicz Joanna K-1 24 km 5
20-22.09.2013 Dania Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym Drojetzki Lawrence C-2 17,2 km 7
20-22.09.2013 Dania Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym Drojetzki Joshua C-1 25,8 km 11




Wioślarstwo:

Data Zawody Zawodnik Konkurencja Miejsce
31.05-02.06.2013 Sevilla Mistrzostwa Europy Seniorów Schodowski Zbigniew ósemka 2
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Jeliński Michał, Chrustowski Michał, Rosolski Damian, Bielawski Mateusz 4xMA 1
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Kowalczyk Rafał, Romanowski Dawid 2-MA 1
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Rosolski Damian, Chrustowski Michał 2xMA 2
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Panek Radosław, Pomorski Aleksander 2xMJ 2
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Drab Mateusz 1xML 2
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Fercho Paweł, Kowalski Rafał, Kowalczyk Rafał, Romanowski Dawid 4-MA 3
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Kałużny Paweł, Kalitka Piotr, Walczyński Marcin, Porębski Patryk 4xMJ 4
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Zmelty Wioletta 1xKJ 5
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Zmelty Wioletta, Piotrowska 2xKJ 5
15-16.06.2013 Kruszwica Akademickie Mistrzostwa Polski Bałunda Karol, Kiełbaska Denis 2xMJ 5
28-30.06.2013 Kruszwica Mistrzostwa Polski Seniorów Rosolski Damian, Schodowski Zbigniew, Mattik Maciej, Chrustowski Michał, Bałunda Karol (sternik) 4+MA 2
28-30.06.2013 Kruszwica Mistrzostwa Polski Seniorów Bielawski Mateusz, Rosolski Damian, Jeliński Michał, Chrustowski Michał 4xMA 2
28-30.06.2013 Kruszwica Mistrzostwa Polski Seniorów Romanowski Dawid, Schodowski Zbigniew, Mattik Maciej, Kowalczyk Rafał 4-MA 4
28-30.06.2013 Kruszwica Mistrzostwa Polski Seniorów Drab Mateusz 1xML 5
28-30.06.2013 Kruszwica Mistrzostwa Polski Seniorów Bielawski Mateusz, Jeliński Michał 2xMA 6
06-09.07.2013 Kazań Uniwersjada Chrustowski Michał, Mattik Maciej, Rosolski Damian 8+MA 5
18-21.07.2013 Poznań Mistrzostwa Polski Juniorów Panek Radosław , Pomorski Aleksander 2xMJ 1
18-21.07.2013 Poznań Mistrzostwa Polski Juniorów Panek Radosław 1xMJL 5
24-28.07.2013 Linz Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Drab Mateusz 2xML 8
25-28.07.2013 Kruszwica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Walczyński Marcin, Kalitka Piotr, Kałużny Paweł, Porębski Patryk, Krajewski Krzysztof - sternik 4x+MJM 4
25-28.07.2013 Kruszwica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Walczyński Marcin, Kalitka Piotr, Kałużny Paweł, Porębski Patryk 4x-MJM 6
25-28.07.2013 Kruszwica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Piotrowska Małgorzata, Piotrowska Anna 2-KJM 6
25-28.07.2013 Kruszwica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Bizior Natalia, Zmelty Wioletta 2xKJM 7
02-04.08.2013 Kruszwica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Drab Mateusz 1xMBL 1
02-04.08.2013 Kruszwica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kowalski Rafał, Kołodziejczyk Konrad, Bielawski Mateusz, Drab Mateusz 4xMB 3
02-04.08.2013 Kruszwica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kołodziejczyk Konrad, Fercho Paweł, Romanowski Dawid, Kowalczyk Rafał 4-MB 4
02-04.08.2013 Kruszwica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Bielawski Mateusz, Kowalski Rafał 2xMB 4
02-04.08.2013 Kruszwica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kołodziejczyk Konrad, Fercho Paweł, Romanowski Dawid, Kowalczyk Rafał, Krajewski Krzysztof - sternik 4xMB 6
02-04.08.2013 Kruszwica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Romanowski Dawid, Kowalczyk Rafał 2-MB 7
02-04.08.2013 Kruszwica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Drab Mateusz 1xMB 7
02-04.08.2013 Kruszwica Regaty Młodzików o Puchar Prezesa PZTW Nering Klaudia, Rojek Aleksandra, Majewska Klaudia, Zmarzlik Julia, Koreńczuk Aleksandra - sternik 4x+Dz 6
02-04.08.2013 Kruszwica Regaty Młodzików o Puchar Prezesa PZTW Machowski Szymon, Mocio Przemysław, Hillenberg Nikodem, Łastowiecki Marcin 4xCh 8
25.08-01.09.2013 Chungju /Korea Południowa/ Mistrzostwa Świata Seniorów Schodowski Zbigniew ósemka 4
22.09.2013 Płock Mistrzostwa Polski w Sprincie Romanowski Dawid, Kowalczyk Rafał, Schodowski Zbigniew, Chrustowski Michał, Kiełbaska Denis (sternik) 4+MA 1
22.09.2013 Płock Mistrzostwa Polski w Sprincie Romanowski Dawid, Kowalczyk Rafał 2-MA 2
22.09.2013 Płock Mistrzostwa Polski w Sprincie Romanowski Dawid, Kowalczyk Rafał, Schodowski Zbigniew, Chrustowski Michał 4-MA 2
22.09.2013 Płock Mistrzostwa Polski w Sprincie Schodowski Zbigniew, Chrustowski Michał, Kiełbaska Denis (sternik) 2+MA 2
22.09.2013 Płock Mistrzostwa Polski w Sprincie Drab Mateusz 1xML 3
22.09.2013 Płock Mistrzostwa Polski w Sprincie Kowalski Rafał 1xMA 4
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kropa Patryk jedynka 1
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kropa Patryk, Matuszewski Mateusz dwójka podwójna 1
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Machowski Szymon, Koreńczuk Kamil dwójka podwójna 2
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Koroś Hanna, Kaźmierczak Weronika dwójka podwójna 2
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Zmarzlik Julia, Majewska Klaudia, Rojek Aleksandra, Konieczna Marta czwórka podwójna bez sterniczki 2
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Zmarzlik Julia, Majewska Klaudia, Rojek Aleksandra, Konieczna Marta, st. Kużdżał Krzysztof czwórka podwójna ze sternikiem 2
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kaźmierczak Weronika jedynka 3
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Matuszewski Mateusz jedynka 3
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Pawlicka Katarzyna, Nering Klaudia, Saturska Maja, Koreńczuk Aleksandra czwórka podwójna 3
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Pawlicka Katarzyna, Nering Klaudia, Saturska Maja, Koreńczuk Aleksandra, st. Kotowicz Oliwia czwórka podwójna ze sternikiem 3
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Hillenberg Nikodem, Byczek Jakub, Mocio Przemysław, Michalski Karol, sr. Kużdżał Krzysztof czwórka podwójna ze sternikiem 3
21-22.09.2013 Wrocław Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Hillenberg Nikodem, Byczek Jakub, Mocio Przemysław, Machowski Szymon czwórka podwójna bez sternika 3




Akrobatyka:

Data Zawody Zawodnik Konkurencja Miejsce
22-24.03.2013 Mikołów Pierwszy Krok w Akrobatyce Sportowej Szpałek Wiktoria, Lemierz Julia dwójka kobiet 3
22-24.03.2013 Mikołów Pierwszy Krok w Akrobatyce Sportowej Szymanek Kaja, Błażków Dominika, Szpałek Wiktoria trójka kobiet 3
22-24.03.2013 Mikołów Pierwszy Krok w Akrobatyce Sportowej Szymanek Kaja, Błażków Dominika  dwójka kobiet 6
22-24.03.2013 Mikołów Pierwszy Krok w Akrobatyce Sportowej Kucharska Wiktoria, Olaniuk Julia, Kin Kamila trójka kobiet 11
22-23.06.2013 Zielona Góra Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego Błażków Dominika, Szpałek Wiktoria, Szymanek Kaja trójka kobiet 11
28-29.09.2013 Chorzów Mistrzostwa Polski Juniorów Malec Adrianna, Lemierz Julia dwójka kobiet 5
05.10.2013 Zielona Góra Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Guzikowska Julia, Olaniuk Julia, Kucharska Wiktoria trójka kobiet 1
05.10.2013 Zielona Góra Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kucharska Wiktoria, Olaniuk Julia dwójka kobiet 3
05.10.2013 Zielona Góra Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głąb Oliwia, Guzikowska Julia dwójka kobiet 6
05.10.2013 Zielona Góra Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Różańska Alicja trampolina 1
05.10.2013 Zielona Góra Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Przybylak Adrian trampolina 1
05.10.2013 Zielona Góra Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sura Kornelia trampolina 3
05.10.2013 Zielona Góra Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Turowska Wiktoria trampolina 6
05.10.2013 Zielona Góra Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sura Kornelia trampolina synchroniczna 1




Judo:

Data Zawody Zawodnik Konkurencja Miejsce
23.03.2013 Pyrzyce Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Sumo Nowak Aleksandra 50 kg 1
23.03.2013 Pyrzyce Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Sumo Masztalerz Alicja 45 kg 7
23.03.2013 Pyrzyce Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Sumo Serwaczak Dariusz 55 kg 7
23.03.2013 Pyrzyce Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w Sumo Adrianna Naumowicz plus 65 kg 7
24.03.2013 Suchy Las Puchar Polski w Judo Juniorów Młodszych Nowak Aleksandra   9
06.04.2013 Gorzów Wlkp. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Sumo Owsiański Jakub 70 kg 2
06.04.2013 Gorzów Wlkp. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Sumo Mickiewicz Emanuela 55 kg 3
26-27.04.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów w Sumo Mickiewicz Emanuela 50 kg 2
26-27.04.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów w Sumo Mazurek Aleksandra plus 70 kg 5
26-27.04.2013 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów w Sumo Chojka Daniel plus 100 kg 5
02-04.06.2013 Ukraina Mistrzostwa Europy w Sumo Mickiewicz Emanuela 50 kg 3
02-04.06.2013 Ukraina Mistrzostwa Europy w Sumo Nowak Aleksandra 50 kg 3

 

Youtube - Kajakarstwo Obóz

Youtube - Ergometry

Youtube - Kajakarstwo