Get Adobe Flash player

Najważniejsze osiągnięcia sportowe w 2012 roku

osiągnięte przez zawodników

Klubu Sportowego AZS AWF Gorzów Wlkp.

 

 


Wykaz zdobytych punktów przez Klub Sportowy AZS AWF w Gorzowie Wlkp. w latach  2012 w ramach Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży

  Sekcje Punkty
1 Kajakarstwo 241,75
2 Lekkoatletyka 77,00
3 Wioślarstwo 134,00
4 Akrobatyka Sportowa 10,00
5 Judo 15,00
6 Sumo 24,00
  Razem 501,75 

  

 


 Sekcja Kajakarstwa:



Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

  • - 3 miejsce Karolina Naja K-2 500 m
    - 4 miejsce Karolina Naja K-4 500 m

Mistrzostwa Europy
- 1 miejsce Karolina Naja K-2 1000 m
- 3 miejsce Karolina Naja K-2 500 m
- 5 miejsce Agnieszka Kowalczyk K-2 200 m
- 6 miejsce Agnieszka Kowalczyk K-4 500 m

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do 23 lat
- 3 miejsce Agnieszka Kowalczyk K-1 500 m
- 4 miejsce Paulina Wiewióra K-2 1000 m
- 6 miejsce Agnieszka Kowalczyk K-1 200 m

Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym
- 7 miejsce Drojetzki Joshua, Głazunow Wiktor C-2 21,5 km

Akademickie Mistrzostwa Świata
- 5 medali złotych, 2 srebrne, 1 brązowy

Długodystansowe Mistrzostwa Polski
- 2 medale złote, 2 srebrne, 2 brązowe

Mistrzostwa Polski Seniorów
- 9 medali złotych, 5 srebrnych, 4 brązowe

Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
- 1 medal złoty

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
- 3 medale złote, 1 srebrny, 1 brązowy

 


 Sekcja Wioślarstwa:



Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012
- 6 miejsce Michał Jeliński czwórka podwójna
- 7 miejsce Zbigniew Schodowski ósemka

Mistrzostwa Europy Seniorów
- 1 miejsce Zbigniew Schodowski, Maciej Mattik ósemka
- 9 miejsce Michał Jeliński czwórka podwójna

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata
- 5 miejsce Damian Rosolski ósemka

Akademickie Mistrzostwa Świata
- 1 miejsce Damian Rosolski ósemka
- 3 miejsce Michał Chrustowski czwórka podwójna
- 7 miejsce Mateusz Drab dwójka podwójna

Mistrzostwa Polski Seniorów
- 3 medale srebrne, 2 brązowe

Mistrzostwa Polski w Sprincie
- 1 medal złoty, 3 srebrne, 1 brązowy

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
- 2 medale srebrne, 3 brązowe

 


 Sekcja Lekkiej atletyki:  


 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
- 3 miejsce Sandra Nowak rzut oszczepem

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
- 2 miejsce Mateusz Szczepaniak 110 m ppł

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
- 3 medale złote, 1 srebrny, 1 brązowy

 


Sekcja Judo, Sumo


Mistrzostwa Europy Kadetów w Sumo
- 7 miejsce Alicja Masztalerz

Mistrzostwa Polski Kadetów w Sumo
- 2 miejsce Alicja Masztalerz

Mistrzostwa Polski Juniorów w Sumo
- 3 miejsce Daniel Chojka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo
- 1 medal brązowy

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Sumo
- 1 medal srebrny, 4 brązowe.

 

Youtube - Kajakarstwo Obóz

Youtube - Ergometry

Youtube - Kajakarstwo