Akcje szkoleniowe ACSS-old

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowany w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2023. Umowa Nr 2023/0169/0281/SubB/DSW z dnia 28 czerwca 2023 roku.

KOD

Data

Zgrupowanie/Konsultacje

Miejsce

Lista osób

GO.LA.1

16-27.01.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.2

27.01-04.02.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Toruń

Dams Wiktoria – zawodnik
Majewska Marika – zawodnik
Pestka Jakub – zawodni
Zaleska-Posmyk Izabela – trener

GO.LA.3

05-08.02.2023

Konsultacja szkoleniowa

Toruń

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.4

08-13.02.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.5

20-31.03.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.6

10-28.04.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.7

06-31.05.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.8

01-15.06.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.WI.1

02-05.01.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.2

01-04.02.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.3

01-04.03.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.4

09-13.04.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.5

01-03.05.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.6

01-04.06.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.KK.1

27-30.04.2023

Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów

Wałcz

Głazunow Wiktor – zawodnik
Olszewska Julia – zawodnik
Puławska Anna – zawodnik
Zachara Marek – trener

GO.WI.1

14-15.04.2023

Centralne Regaty Długodystansowe

Kruszwica

Boruch Katarzyna – zawodnik
Jankowska Martyna – zawodnik
Koroś Hanna – zawodnik
Michałkiewicz Olga – zawodnik
Rojek Aleksandra – zawodnik
Zmelty Wioletta – zawodnik
Basta Piotr – trener

GO.WI.2

28-30.04.2023

Centralne Wiosenne Regaty Kontrolne

Poznań

Bubień Tymoteusz – zawodnik
Byczek Jakub – zawodnik
Koroś Hanna – zawodnik
Rojek Aleksandra – zawodnik
Basta Piotr – zawodnik

GO.LA.9

24-30.06.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Włocławek

Dams Wiktoria – zawodnik
Dobrowolska Aleksandra - zawodnik
Majewska Marika – zawodnik Pestka
Jakub – zawodni
Szałas Julia – zawodnik
Papuga Sebastian – trener
Zaleska-Posmyk Izabela – trener

GO.WI.7

03-20.07.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Wągrowiec

Boruch Katarzyna – zawodnik

Byczek Jakub – zawodnik

Koroś Hanna – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.8

21-23.07.2023

Konsultacja szkoleniiwa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

Bubień Tymoteusz – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.13

24-28.07.2023

Konsultacja szkoleniiwa

Gorzów Wlkp.

Bubień Tymoteusz – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.14

27-31.08.2023

Konsultacja szkoleniiwa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

GO.LA.10

03-16.07.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika - zawodnik

GO.LA.11

01-31.08.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika - zawodnik

GO.WI.15

21-24.07.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gdańsk

Byczek Jakub – zawodnik

GO.WI.4

04-06.08.2023

Puchar Miasta Gdańska, Sprinty Morskie

Gdańsk

Bubień Tymoteusz – zawodnik

Rojek Aleksandra – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

GO.WI.9