Get Adobe Flash player

Zestawienie 2010

Sezon 2010:

OUTDOOR:                                                   INDOOR:

 

 2010  

Zestawienie 2011

Sezon 2011:

OUTDOOR:                                                   INDOOR:

 

 2011  

PUNKTOWANE MIEJSCA

Data Zawody Zawodnik Trener Konkurencja Miejsce

19.03
Wrocław

Międzywojewódzkie Mistrzostwa   
Młodzików w
biegach przełajowych

Ciejka Wiktor

Zaleska-Posmyk
Izabela

biegi
przełajowe

13

19.03
Wrocław

Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodzików w
biegach przełajowych

Łacna Domininka

Zaleska-Posmyk
Izabela

biegi
przełajowe

17

19.03
Wrocław

Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodzików w
biegach przełajowych

Mak Kacper

Zaleska-Posmyk
Izabela

biegi
przełajowe

8

19.03
Wrocław

Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodzików w
biegach przełajowych

Sikora Kamil

Zaleska-Posmyk
Izabela

biegi
przełajowe

16

19.03
Wrocław

Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodzików w
biegach przełajowych

Samarzewski Michał

Zaleska-Posmyk
Izabela

 

biegi
przełajowe

 

20

21-22.05

Łódź

 

AMP Seniorów

Stachowski Rafał

Niemczyn Dariusz

800 m

2

21-22.05
Łódź

AMP Seniorów

Nowak Sandra

Pawelski Grzegorz

oszczep

4

28-29.05
Toruń

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Przybył Marcin

Niemczyn Dariusz

10-bój

2

24-26.06
Toruń

MP Juniorów

Brzozowski Łukasz

Pawelski Grzegorz

oszczep

13

24-26.06
Toruń

MP Juniorów

Pawelski Marcin

Pawelski Grzegorz

oszczep

16

02-03.07
Gdańsk

Młodzieżowe Mistrzostwa
Polski

Nowak Sandra

Pawelski Grzegorz

oszczep

3

02-03.07
Gdańsk

Młodzieżowe Mistrzostwa
Polski

Wróblewska Monika

Niemczyn Dariusz

3000 m p

5

02-03.07
Gdańsk

Młodzieżowe Mistrzostwa
Polski

Przybył Marcin

Niemczyn Dariusz

wzwyż

5

02-03.07
Gdańsk

Młodzieżowe Mistrzostwa
Polski

Stachowski Rafał

Niemczyn Dariusz

1500 m

7

02-03.07
Gdańsk

Młodzieżowe Mistrzostwa
Polski

Morawin Barbara

 

młot

8

14-18.07
Ostrawa

MME

Przybył Marcin

Niemczyn Dariusz

10-bój

udział

28-29.08
Biała Podlaska

AMP Juniorów

Brzozowski Łukasz

Pawelski Grzegorz

oszczep

2

28-29.08
Biała Podlaska

AMP Juniorów

Melcer Maciej

Stawicki Michał

100 m

8

28-29.08
Biała Podlaska

AMP Juniorów

Kowalewski Jakub

Stawicki Michał

wzwyż

6

28-29.08
Biała Podlaska

AMP Juniorów

Brzozowski Łukasz

Pawelski Grzegorz

dysk

8

17.09
Wrocław

 

Makroregionalne
Mistrzostwa Młodzików

Czubaszek Kinga

Zaleska-Posmyk
Izabela

dysk

1

17.09
Wrocław

Makroregionalne
Mistrzostwa Młodzików

Bisaga Karolina,
Teszbir Klaudia,
Trzebiatowska Justyna,
Żyła Marta

 

Zaleska-Posmyk
Izabela

 

4x100

1

17.09
Wrocław

Makroregionalne
Mistrzostwa Młodzików

Teszbir Klaudia

Zaleska-Posmyk
Izabela, Papuga
Sebastian

300 m

2

17.09
Wrocław

Makroregionalne
Mistrzostwa Młodzików

Szczepaniak Mateusz

Zaleska-Posmyk
Izabela

110 ppł

3

17.09
Wrocław

Makroregionalne
Mistrzostwa Młodzików

Bisaga Karolina

Zaleska-Posmyk
Izabela

100 ppł

3

17.09
Wrocław

Makroregionalne
Mistrzostwa Młodzików

Mak Kacper

Zaleska-Posmyk
Izabela

600 m

3

17.09
Wrocław

Makroregionalne
Mistrzostwa Młodzików

Szczepaniak Mateusz

Zaleska-Posmyk
Izabela

w dal

3

Rekordy Klubu M

PostHeaderIcon Rekordy Mężczyzn

  • OUTDOOR:
Konkurencja: Imię i Nazwisko: Rocznik: Wynik: Data: Miejsce:
100m Andrzej Śrutkowski 1953 10.50 10.06.1976 Poznań
200m Rafał Wieruszewski 1981 21.36 04.09.2005 Kielce
400m Sebastian Papuga 1985 47.86 19.05.2012 Zielona Góra
800m Zbigniew Graczyk 1978 1:47.21 16.06.2002 Warszawa
1000m Zbigniew Graczyk 1978 2:20.44 23.08.2002 Sonderhausen
1500m Zbigniew Graczyk 1978 3:37.09 12.06.2003 Ostrava
3000m Zbigniew Graczyk 1978 8:02.38 22.05.2005 Poznań
5000m Dariusz Nawrocki 1964 13:59.99 20.07.1985 Sopot
10000m Dariusz Nawrocki 1964 29:25.90 24.08.1986 Sopot
Półmaraton Jarosław Cichocki 1971 1:04:35 26.09.2004 Remich
Maraton Dariusz Nawrocki 1964 2:14:28 24.10.1993 Echternach
110m pł Piotr Pawłowski 1959 14.31 18.06.1981 Warszawa
400m pł Mateusz Siekierski 1985 51.86 04.07.2008 Szczecin
3000m prz Jan Karol 1959 8:30.79 06.08.1983 Sopot
Wzwyż Dawid Jaworski 1978 2.28m 14.06.2003 Sacramento
Tyczka Marek Dittrich 1955 4.80m 18.09.1977 Zielona Góra
W dal Krzysztof Rostkowski 1986 7.71m 23.06.2007 Biała Podlaska
Trójskok Zdzisław Wiśniewski 1954 15.37m 12.05.1977 Poznań
Kula Piotr Perżyło 1961 18.50m 04.09.1999 Warszawa
Dysk Arkadiusz Milkiewicz 1987 52.58 09.09.2007 Słupsk
Młot Wojciech Kondratowicz 1980 81.35 13.07.2003 Bydgoszcz
Oszczep Dariusz Trafas 1972 87.17 17.09.2000 Gold Coast
10-bój Ireneusz Żurawicz 1978 7.551 06.07.2003 Tallin
20km chód Zbigniew Łapacz 1965 1:26:52 21.05.1988 Mielec

 

  • INDOOR:
Konkurencja: Imię i Nazwisko: Rocznik Wynik: Data: Miejsce:
60m Piotr Oganiaczyk 1989 6.96 26.01.2007 Spała
200m Rafał Wieruszewski 1981 21.99 22.02.2003 Spała
400m Robert Stępniak 1969 49.46 16.02.1992 Spała
800m Sebastian Papuga 1985 1.51.45 24.02.2008 Spała
1500m Zbigniew Graczyk 1978 3:42.36 07.02.2003 Chemnitz
3000m Zbigniew Graczyk 1978 8:26.28 07.01.2006 Cottbus
60m pł Piotr Pawłowski 1959 8.07 1981 ---
Wzwyż Karol Getek 1959 2.20m 1988 ---
Tyczka Ireneusz Żurawicz 1978 4.40m 02.03.2003 Spała
W Dal Krzysztof Rostkowski 1986 7.40m 23.02.2008 Spała
Kula
Grzegorz Pawelski 1968 16.12m 22.03.2007 Helsinki

Zestawienie 2012

 

Sezon 2012:

OUTDOOR:                                                   INDOOR:

 

  2012      

 

Kalendarz Imprez

Kalendarz

KALENDARZ 2013

data miejsce nazwa imprezy organizator regulamin wyniki inne
12.01 COTTBUS  MITYNG POLSKO- NIEMIECKI         
24.01 - 27.01 SPAŁA  HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUN I JMŁ         
30.01 COTTBUS  MITYNG SKOKÓW         
16.02 - 17.02 SPAŁA  HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW         
21.02 SŁUBICE  BIEGI PRZEŁAJOWE         
28.02 - 03.03 GETEBORG  HALOWE MISTRZOSTWA EUROPY         
02.03 SPAŁA  HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW         
08.03 ŻAGAŃ  XXXIX CROSS ŻAGAŃSKI + MMM    pobierz  pobierz   
10.03 BYDGOSZCZ  85.MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH JUNIORÓW I SENIORÓW      pobierz   
16.03 STARGARD  PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA ZREZSZENIA LZS      pobierz   
19.03 - 24.03 SAN SEBASTIAN  9.HALOWE MISTRZOSTWA EUROPY WETERANÓW         
23.03 KWIDZYŃ  PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH         
24.03 WARSZAWA  22 MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET W PÓŁMARATONIE         
24.03 BYDGOSZCZ  40 MISTRZOSTWA ŚWIATA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH         
26.03 SŁUBICE  SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE         
06.04 GRABICE  LOM-PRZEŁAJE         
07.04 DĘBNO  MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONIE         
11.04 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
13.04 WIECHLICE  VIII PIKNIK RZUTOWY         
17.04 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
19.04 - 20.04 PRZEŁAJOWE BIEGI SZTAFETOWE-FINAŁ LOM         
22.04 ZIELONA GÓRA  MISTRZOSTWA MIASTA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH         
26.04 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
26.04 ZIELONA GÓRA  MITYNG OTWARCIA SEZONU         
27.04 SOSNOWIEC  MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGU NA 10KM. K+M         
04.05 SŁUBICE  OGÓLNOPOLSKI MITYNG OTWARCIA SEZONU         
07.05 SŁUBICE  MISTRZOSTWA EUROMIASTA FRANKFURT/O-SŁUBICE         
08.05 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
08.05 SŁUBICE  OTWARTE MISTRZOSTWA SŁUBIC I POWIATU SŁUBICKIEGO-GIMNAZJA I LICEA         
08.05 ZIELONA GÓRA  MISTRZOSTWA MIASTA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH         
09.05 SZPROTAWA  4-BÓJ OŚRODEK         
12.05 SZPROTAWA  XIII MITYNG CHROBREGO I OTTONA III         
13.05 ZIELONA GÓRA  MISTRZOSTWA MIASTA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH         
14.05 SŁUBICE  ZAWODY W CZWÓRBOJU I TRÓJBOJU         
14.05 SZPROTAWA  POWIAT JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH         
14.05 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
18.05 COTTBUS  MITYNG POLSKO-NIEMIECKI         
19.05 ZIELONA GÓRA(?)  LIGA JUNIORÓW I RZUT         
21.05 SZPROTAWA  LOM OŚRODEK DZIECI STARSZE         
22.05 ZIELONA GÓRA  LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - FINAŁ JUN I JMŁ         
23.05 - 26.05 UPICE  13.MISTRZOSTWA EUROPY WETERANÓW-NON STADIA         
24.05 ZIELONA GÓRA  ELIMINACJE LOM-4BÓJ         
25.05 LIGA LEKKOATLETYCZNA 2013         
25.05 - 26.05 SŁUBICE  MIĘDZYNARODOWY MITYNG NIEPEŁNOSPRAWNYCH         
25.05 ZBĄSZYNEK  MEMORIAŁ IM.BOGDANA NIEMCA         
25.05 NOWA SÓL  XXX JUBILEUSZOWY PÓŁMARATON SOLAN         
28.05 SZPROTAWA  LOM MŁODZICY POWIAT         
01.06 CIGACICE  MITYNG RZUTOWY U DECÓW         
01.06 ŻARY  MEMORIA IM. T.ŚLUSARSKIEGO         
01.06 - 02.06 SŁUBICE  STREFA OOM         
01.06 - 02.06 OPOLE  MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEZOWCÓW + JUNIORÓW W WIELOBOJU         
05.06 ZIELONA GÓRA  LOM FINAŁ CZWÓRBÓJ         
06.06 SZPROTAWA  LIGA SKS GIMNAZJADA         
08.06 BYDGOSZCZ  XIII EUROPEJSKI FESTIWAL LEKKOATLETYCZNY         
08.06 - 09.06 SŁUBICE  MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS JUNIORÓW MŁODSZYCH, JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW         
11.06 LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY DZIECI STARSZE         
15.06 COTTBUS  MITYNG 50LECIA SC LC COTTBUS         
15.06 SZCZECIN  59. MEMORIAŁ IM.J.KUSOCIŃSKIEGO         
16.06 - 17.06 BIAŁYSTOK  FINAŁ LIGI SKS-GIMNAZJA         
21.06 LUBUSKA OLIMPIAD MODZIEŻY - FINAŁ MŁODZICY         
29.06 - 30.06 BYDGOSZCZ  MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI         
03.07 - 05.07 KRAKÓW  67.MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW         
07.07 - 12.07 KAZAŃ  LETNIA UNIWERSJADA         
10.07 - 14.07 DONIECK  8. MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW MŁODSZYCH         
11.07 - 14.07 TAMPERE  9. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA EUROPY         
13.07 COTTBUS-ZIELONA GÓRA  21. BIEG SZTAFETOWY "OD RATUSZA DO RATUSZA"         
14.07 - 19.07 UTRECHT  EYOT         
18.07 - 21.07 RIETI  22.MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW         
19.07 SŁUBICE  WAKACYJNY MITYNG LA         
19.07 - 21.07 TORUŃ  89. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW         
26.07 - 28.07 ŁÓDŹ  19.OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY         
02.08 - 11.08 TURYN  8.WORLD MASTERS GAMES         
10.08 - 18.08 MOSKWA  14.MISTRZOSTWA ŚWIATA         
17.08 MIĘDZYZDROJE  XIII MIĘDZYNARODOWY MITYNG LEKKOATLETYCZNY IM. W.KOMARA I T.ŚLUSARSKIEGO         
23.08 SŁUBICE  MITYNG WAKACYJNY         
23.08 - 24.08 TORUŃ  23. MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW         
29.08 - 30.08 ŁÓDŹ  MISTRZOSTWA AZS JUNIORÓW         
30.08 - 31.08 ZIELONA GÓRA  MITYNY POŻEGANANIE WAKACJI/WIELOBOJE         
31.08 LIGA LEKKOATLETYCZNA 2013 FINAŁ         
07.09 ZIELONA GÓRA  MIĘDZYNARODOWY WINOBRANIOWY MITYNG WETERANÓW LEKKIEJ ATLETYKI/MITYNG WINOBRANIA         
07.09 - 08.09 SŁUBICE  MEMORIAŁ IM. M.KSOKOWSKIEGO GRAND PRIX ODRY         
08.09 PIŁA  MISTRZOSTWA POLSKI W PÓŁMARATONIE MĘŻCZYZN         
08.09 KRYNICA  29. MISTRZOSTWA ŚWIATA W BIEGACH GÓRSKICH         
14.09 WROCŁAW  MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW         
18.09 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
18.09 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
21.09 INOWROCŁAW  MMP W BIEGU NA 10KM. K+M         
21.09 - 22.09 LIGA JUNIORÓW-II RZUT FINAŁ         
27.09 GOLICE  GOLICKA MILA         
27.09 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
28.09 - 29.09 RADOM  MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW-MAŁY MEMORIAŁ IM. J. KUSOCIŃSKIEGO         
03.10 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
04.10 SŁUBICE  MISTRZOSTWA EUROREGIONU + MEMORIAŁ IM. Z.SKRĘTEGO         
05.10 ZBĄSZYNEK  SREBRNA SZYNA         
05.10 - 06.10 ZIELONA GÓRA  JESIENNE WIELOBOJE         
16.10 - 27.10 PORTO ALEGRE  20. MISTRZOSTWA ŚWIATA WETERANÓW         
08.11 SŁUBICE  XXII NARODOWE ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOSCI O PUCHAR SŁUBIC         
23.11 LUBIN  MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH         
08.12 BELGRAD  MISTRZOSTWA EUROPY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH         

Polecane- Lekkoatletyka

Youtube - Lekkoatletyka