Get Adobe Flash player

Kalendarz Imprez

Kalendarz

KALENDARZ 2013

data miejsce nazwa imprezy organizator regulamin wyniki inne
12.01 COTTBUS  MITYNG POLSKO- NIEMIECKI         
24.01 - 27.01 SPAŁA  HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUN I JMŁ         
30.01 COTTBUS  MITYNG SKOKÓW         
16.02 - 17.02 SPAŁA  HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW         
21.02 SŁUBICE  BIEGI PRZEŁAJOWE         
28.02 - 03.03 GETEBORG  HALOWE MISTRZOSTWA EUROPY         
02.03 SPAŁA  HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW         
08.03 ŻAGAŃ  XXXIX CROSS ŻAGAŃSKI + MMM    pobierz  pobierz   
10.03 BYDGOSZCZ  85.MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH JUNIORÓW I SENIORÓW      pobierz   
16.03 STARGARD  PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA ZREZSZENIA LZS      pobierz   
19.03 - 24.03 SAN SEBASTIAN  9.HALOWE MISTRZOSTWA EUROPY WETERANÓW         
23.03 KWIDZYŃ  PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH         
24.03 WARSZAWA  22 MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET W PÓŁMARATONIE         
24.03 BYDGOSZCZ  40 MISTRZOSTWA ŚWIATA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH         
26.03 SŁUBICE  SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE         
06.04 GRABICE  LOM-PRZEŁAJE         
07.04 DĘBNO  MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONIE         
11.04 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
13.04 WIECHLICE  VIII PIKNIK RZUTOWY         
17.04 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
19.04 - 20.04 PRZEŁAJOWE BIEGI SZTAFETOWE-FINAŁ LOM         
22.04 ZIELONA GÓRA  MISTRZOSTWA MIASTA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH         
26.04 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
26.04 ZIELONA GÓRA  MITYNG OTWARCIA SEZONU         
27.04 SOSNOWIEC  MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGU NA 10KM. K+M         
04.05 SŁUBICE  OGÓLNOPOLSKI MITYNG OTWARCIA SEZONU         
07.05 SŁUBICE  MISTRZOSTWA EUROMIASTA FRANKFURT/O-SŁUBICE         
08.05 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
08.05 SŁUBICE  OTWARTE MISTRZOSTWA SŁUBIC I POWIATU SŁUBICKIEGO-GIMNAZJA I LICEA         
08.05 ZIELONA GÓRA  MISTRZOSTWA MIASTA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH         
09.05 SZPROTAWA  4-BÓJ OŚRODEK         
12.05 SZPROTAWA  XIII MITYNG CHROBREGO I OTTONA III         
13.05 ZIELONA GÓRA  MISTRZOSTWA MIASTA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH         
14.05 SŁUBICE  ZAWODY W CZWÓRBOJU I TRÓJBOJU         
14.05 SZPROTAWA  POWIAT JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH         
14.05 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
18.05 COTTBUS  MITYNG POLSKO-NIEMIECKI         
19.05 ZIELONA GÓRA(?)  LIGA JUNIORÓW I RZUT         
21.05 SZPROTAWA  LOM OŚRODEK DZIECI STARSZE         
22.05 ZIELONA GÓRA  LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - FINAŁ JUN I JMŁ         
23.05 - 26.05 UPICE  13.MISTRZOSTWA EUROPY WETERANÓW-NON STADIA         
24.05 ZIELONA GÓRA  ELIMINACJE LOM-4BÓJ         
25.05 LIGA LEKKOATLETYCZNA 2013         
25.05 - 26.05 SŁUBICE  MIĘDZYNARODOWY MITYNG NIEPEŁNOSPRAWNYCH         
25.05 ZBĄSZYNEK  MEMORIAŁ IM.BOGDANA NIEMCA         
25.05 NOWA SÓL  XXX JUBILEUSZOWY PÓŁMARATON SOLAN         
28.05 SZPROTAWA  LOM MŁODZICY POWIAT         
01.06 CIGACICE  MITYNG RZUTOWY U DECÓW         
01.06 ŻARY  MEMORIA IM. T.ŚLUSARSKIEGO         
01.06 - 02.06 SŁUBICE  STREFA OOM         
01.06 - 02.06 OPOLE  MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEZOWCÓW + JUNIORÓW W WIELOBOJU         
05.06 ZIELONA GÓRA  LOM FINAŁ CZWÓRBÓJ         
06.06 SZPROTAWA  LIGA SKS GIMNAZJADA         
08.06 BYDGOSZCZ  XIII EUROPEJSKI FESTIWAL LEKKOATLETYCZNY         
08.06 - 09.06 SŁUBICE  MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS JUNIORÓW MŁODSZYCH, JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW         
11.06 LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY DZIECI STARSZE         
15.06 COTTBUS  MITYNG 50LECIA SC LC COTTBUS         
15.06 SZCZECIN  59. MEMORIAŁ IM.J.KUSOCIŃSKIEGO         
16.06 - 17.06 BIAŁYSTOK  FINAŁ LIGI SKS-GIMNAZJA         
21.06 LUBUSKA OLIMPIAD MODZIEŻY - FINAŁ MŁODZICY         
29.06 - 30.06 BYDGOSZCZ  MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI         
03.07 - 05.07 KRAKÓW  67.MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW         
07.07 - 12.07 KAZAŃ  LETNIA UNIWERSJADA         
10.07 - 14.07 DONIECK  8. MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW MŁODSZYCH         
11.07 - 14.07 TAMPERE  9. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA EUROPY         
13.07 COTTBUS-ZIELONA GÓRA  21. BIEG SZTAFETOWY "OD RATUSZA DO RATUSZA"         
14.07 - 19.07 UTRECHT  EYOT         
18.07 - 21.07 RIETI  22.MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW         
19.07 SŁUBICE  WAKACYJNY MITYNG LA         
19.07 - 21.07 TORUŃ  89. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW         
26.07 - 28.07 ŁÓDŹ  19.OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY         
02.08 - 11.08 TURYN  8.WORLD MASTERS GAMES         
10.08 - 18.08 MOSKWA  14.MISTRZOSTWA ŚWIATA         
17.08 MIĘDZYZDROJE  XIII MIĘDZYNARODOWY MITYNG LEKKOATLETYCZNY IM. W.KOMARA I T.ŚLUSARSKIEGO         
23.08 SŁUBICE  MITYNG WAKACYJNY         
23.08 - 24.08 TORUŃ  23. MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW         
29.08 - 30.08 ŁÓDŹ  MISTRZOSTWA AZS JUNIORÓW         
30.08 - 31.08 ZIELONA GÓRA  MITYNY POŻEGANANIE WAKACJI/WIELOBOJE         
31.08 LIGA LEKKOATLETYCZNA 2013 FINAŁ         
07.09 ZIELONA GÓRA  MIĘDZYNARODOWY WINOBRANIOWY MITYNG WETERANÓW LEKKIEJ ATLETYKI/MITYNG WINOBRANIA         
07.09 - 08.09 SŁUBICE  MEMORIAŁ IM. M.KSOKOWSKIEGO GRAND PRIX ODRY         
08.09 PIŁA  MISTRZOSTWA POLSKI W PÓŁMARATONIE MĘŻCZYZN         
08.09 KRYNICA  29. MISTRZOSTWA ŚWIATA W BIEGACH GÓRSKICH         
14.09 WROCŁAW  MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW         
18.09 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
18.09 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
21.09 INOWROCŁAW  MMP W BIEGU NA 10KM. K+M         
21.09 - 22.09 LIGA JUNIORÓW-II RZUT FINAŁ         
27.09 GOLICE  GOLICKA MILA         
27.09 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
28.09 - 29.09 RADOM  MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW-MAŁY MEMORIAŁ IM. J. KUSOCIŃSKIEGO         
03.10 NOWA SÓL  CZWARTEK LA         
04.10 SŁUBICE  MISTRZOSTWA EUROREGIONU + MEMORIAŁ IM. Z.SKRĘTEGO         
05.10 ZBĄSZYNEK  SREBRNA SZYNA         
05.10 - 06.10 ZIELONA GÓRA  JESIENNE WIELOBOJE         
16.10 - 27.10 PORTO ALEGRE  20. MISTRZOSTWA ŚWIATA WETERANÓW         
08.11 SŁUBICE  XXII NARODOWE ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOSCI O PUCHAR SŁUBIC         
23.11 LUBIN  MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH         
08.12 BELGRAD  MISTRZOSTWA EUROPY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH         

Polecane- Lekkoatletyka

Youtube - Lekkoatletyka