Mityng 20-lecia w Sosnowcu

W dalekim Sosnowcu rozegrany został wieczorny mityng lekkoatletyczny z okazji 20-lecia istnienia klubu MOS „Płomień” Sosnowiec. Reprezentował nas tam podopieczny Sebastiana PapugiRafał Stachowski, który startował na swym drugim koronnym dystansie 800m, specjalizujący się w biegu na 1500m.

W silnie obsadzonych biegach, Rafał został zakwalifikowany do II serii i po mocnym i konsekwentnym biegu uplasował się na drugiej pozycji i tym sposobem uzyskał swój najlepszy wynik w sezonie - 1.53.64, co jak mówił daję mu powody do zadowolenia.

Bieg na 800m był jednym z głównych i ciekawszych konkurencji mitingu co przysporzyło kibicom nie lada emocji. Rozmawiając z trenerem Sebastianem Papugą i jego zawodnikiem, dowiedzieliśmy się, że są usatysfakcjonowani tym występem i rosnącą dyspozycją, co daje dobrą prognostykę na dalsze zmagania i starty. Obydwu życzymy dalszych sukcesów i wysokiej formy w docelowych imprezach sezonu.