Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

W dniach 12-14.02.2016 odbyły się w Spale Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów
i Juniorów Młodszych w Lekkoatletyce. W zawodach udział wzięli zawodnicy klubu AZS-AWF Gorzów Wlkp.,
którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

V-ce mistrzostwo Polski zdobył Paweł Jeż w chodzie na 5 km ustanawiając swój nowy rekord życiowy 24:15.71.Czwarte miejsce zajęła Patrycja Olejnik w chodzenia 3km również ustanawiając nowy rekord życiowy 16:00.44. Siódme miejsce w kategorii juniorek w skoku w dal zajęła Oliwia Dąbrowska ustanawiając swój halowy rekord życiowy 5.47. Miejsce poza finałem skoku wzwyż zajęła Julia Szałas której koronną konkurencją jest wielobój lekkoatletyczny. Jesteśmy dumni z zawodników którzy mimo braku zaplecza treningowego spisują się znakomicie na zawodach mistrzowskich.

Mamy nadzieję że ogromne poświęcenie i zaangażowanie w pracę treningową będzie dalej!