XVIII OOM - Kraków

W dniach 20-22 lipca tego roku w Krakowie odbyła się XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Trzeciego czerwca zakwalifikowało się na nią 5 naszych zawodników ,a mianowicie: Kinga Czubaszek (Dysk K [1kg]) ,Mateusz Szczepaniak (110m ppł M [91,4m]) ,Aleksandra Pazurkiewicz (7-bój) ,Karolina Bisaga (7-bój) i Patryk Rozmarynowski (Dysk M [1,5kg]).

Mateusz Szczepaniak Izabela Zaleska-Posmyk 110m ppł M (91,4) 2 7 14,34s

Na szczególną uwagę zasłużył Mateusz Szczepaniak, który uzyskując swój życiowy czas: 14,34s ,zdobył srebrny medal i stał się vice-mistrzem kraju juniorów młodszych na dystansie 110m ppł M. Już w sierpniu wraz ze swoją trenerką Izabelą Zaleską-Posmyk rozpoczynają przygotowywania do następnego sezonu i mistrzostw.

W Punktacji klubowej AZS-AWF Gorzów uplasował się na 45 pozycji z liczbą 21 punktów ,a województwolubuskie z 231 punktami w punktacji wojewódzkiej zajęło 7 miejsce .

Serdecznie wszystkim Gratulujemy i Życzymy Miłych Wakacji!!!