Get Adobe Flash player

Punktowane Miejsca 2011

Data Zawody Zawodnik Trener Konkurencja Wynik

05-08.05.        
Poznań

Puchar Świata - I edycja

Naja Karolina

M.Zachara

K-2 1000

1

05-08.05.        
Poznań

Puchar Świata - I edycja

Naja Karolina

M.Zachara

K-4 500

4

05-08.05.        
Poznań

Puchar Świata - I edycja

Nickowski Marcin

M.Zachara

K-4 1000

4

05-08.05.        
Poznań

Puchar Świata - I edycja

Cebula Jakub

M.Zachara

K-2 500

3

05-08.05.        
Poznań

Puchar Świata - I edycja

Koźbiał Jakub,
Chudy Wojciech,
Zając Artur,
Hertel Michał

M.Zachara

C-4 1000

4

05-08.05.        
Poznań

Puchar Świata - I edycja

Wiewióra Paulina,
Kowalczyk Agnieszka

M.Zachara

K-2 200

4

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Kowalczyk Agnieszka

M.Zachara

K-1 10000

1

13-15.05

Tychy

 

Długodystansowe

Mistrzostwa Polski

 

Tarasewicz Joanna

M.Zachara

K-1 10000

2

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Soiński Rafał

M.Zachara

K-1 10000

7

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Sławiński Jakub,
Chudy Wojciech

M.Zachara

C-2 10000

2

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Hertel Michał,
Zając Artur

M.Zachara

C-2 10000

4

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Woszczyński Łukasz,
Koźbiał Jakub

M.Zachara

C-2 10000

5

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Zając Artur

M.Zachara

C-1 10000

7

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Tarasewicz Joanna,
Kowalczyk Agnieszka

M.Zachara

K-2 10000

1

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Imianowski Łukasz,
Kuczewski Marek

M.Zachara

K-2 10000

2

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Soiński Rafał,
Zonakowski Krzysztof

M.Zachara

K-2 10000

7

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Błęka Grzegorz,
Bochenek Mateusz

M.Zachara

K-2 10000

8

13-15.05    
Tychy

Długodystansowe
Mistrzostwa Polski

Drojetzki Lawrence

R.Drojetzki

C-1 10000

2

21-22.05.
Racice

Puchar Świata - II edycja

Wiewióra Paulina,
Kowalczyk Agnieszka

M.Zachara

K-2 1000

2

28-29.05.
Duisburg

Puchar Świata - III edycja

Naja Karolina

M.Zachara

K-1 200x4

1

28-29.05.
Duisburg

Puchar Świata - III edycja

Naja Karolina

M.Zachara

K-4 500

3

11-12.06
Lublin

MP w Maratonie
Kajakowym

Imianowski Łukasz

M.Zachara

K-1

4

11-12.06
Lublin

MP w Maratonie
Kajakowym

Zonakowski Krzysztof

M.Zachara

K-1

7

11-12.06
Lublin

MP w Maratonie
Kajakowym

Tarasewicz Joanna

M.Zachara

K-1

1

11-12.06
Lublin

MP w Maratonie
Kajakowym

Hertel Michał

M.Zachara

C-1

6

11-12.06
Lublin

MP w Maratonie
Kajakowym

Drojetzki Lawrence

M.Zachara

C-1 Jun.mł

5

11-12.06
Lublin

MP w Maratonie
Kajakowym

Hertel Michał,
Kożbiał Jakub

M.Zachara

C-2

2

11-12.06
Lublin

MP w Maratonie
Kajakowym

Sławiński Jakub,
Chudy Wojciech

M.Zachara

C-2

3

11-12.06
Lublin

MP w Maratonie
Kajakowym

Drojetzki Joshua

R.Drojetzki

C-1 Jun.

1

11-12.06

Lublin

MP w Maratonie
Kajakowym

Buczuliński Grzegorz

R.Drojetzki

C-1 Młodz.

1

17-19.06
Belgrad

Mistrzostwa Europy
Seniorów

Rynkiewicz Roman

M.Zachara

C-2 500

3

17-19.06
Belgrad

Mistrzostwa Europy
Seniorów

Naja Karolina

M.Zachara

K-4 500

7

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Cebula Jakub

M.Zachara

K-1 1000

4

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Rynkiewicz Roman

M.Zachara

C-1 1000

6

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Woszczyński Łukasz

M.Zachara

C-1 1000

8

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Imianowski Łukasz,
Kuczewski Marek

M.Zachara

K-2 1000

4

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Hertel Michał,
Kożbiał Jakub

M.Zachara

C-2 1000

1

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Chudy Wojciech,
Zając Artur

M.Zachara

C-2 1000

3

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Sławiński Jakub,
Drojetzki Joshua

M.Zachara

C-2 1000

4

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Kowalczyk Agnieszka,
Wiewióra Paulina

M.Zachara

K-2 1000

1

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Cebula Jakub,
Soiński Rafał,
Bochenek Mateusz,
Błęka Grzegorz

M.Zachara

K-4 1000

5

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Hertel Michał.
Koźbiał Jakub,
Chudy Wojciech,
Zając Artur

M.Zachara

C-4 1000

1

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Nickowski Marcin

M.Zachara

K-1 200

6

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Rynkiewicz Roman

M.Zachara

C-1 200

4

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Naja Karolina

M.Zachara

K-1 200

2

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Kowalczyk Agnieszka

M.Zachara

K-1 200

7

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Bochenek Mateusz,
Błęka Grzegorz

M.Zachara

K-2 200

4

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Hertel Michał,
Kożbiał Jakub

M.Zachara

C-2 200

3

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Chudy Wojciech,
Zając Artur

M.Zachara

C-2 200

5

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Kowalczyk Agnieszka,
Wiewióra Paulina

M.Zachara

K-2 200

1

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Rynkiewicz Roman

M.Zachara

C-1 500

1

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Woszczyński Łukasz

M.Zachara

C-1 500

4

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Naja Karolina

M.Zachara

K-1 500

4

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Kowalczyk Agnieszka

M.Zachara

K-1 500

7

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Nickowski Marcin,
Cebula Jakub

M.Zachara

K-2 500

1

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Bochenek Mateusz,
Błęka Grzegorz

M.Zachara

K-2 500

4

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Imianowski Łukasz,
Kuczewski Marek

M.Zachara

K-2 500

5

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Rynkiewicz Roman,
Woszczyński Łukasz

M.Zachara

C-2 500

1

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Chudy Wojciech,
Zając Artur

M.Zachara

C-2 500

2

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Hertel Michał,
Kożbiał Jakub

M.Zachara

C-2 500

3

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Sławiński Jakub,
Drojetzki Joshua

M.Zachara

C-2 500

8

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Naja Karolina,
Wiewióra Paulina,
Kowalczyk Agnieszka,
Tarasewicz Joanna

M.Zachara

K-4 500

3

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Bochenek Mateusz,
Błęka Grzegorz,
Nickowski Marcin,
Soiński Rafał

M.Zachara

K-1 4x200

3

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Rynkiewicz Roman,
Zając Artur,
Hertel Michał,
Koźbiał Jakub

M.Zachara

C-1 4x200

2

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Naja Karolina,
Wiewióra Paulina,
Kowalczyk Agnieszka,
Tarasewicz Joanna

M.Zachara

K-1 4x200

3

24-26.06
Poznań

Mistrzostwa Polski
Seniorów

Cebula Jakub

M.Zachara

K-1 5000

3

Polecane- Kajakarstwo

Youtube - Kajakarstwo Obóz

Youtube - Ergometry

Youtube - Kajakarstwo